مزایای کسب و کار آنلاین برای صاحب کسب و کار-بخش۱


 
کسب و کارهای سنتی همیشه یه ساعت کاری خاص دارند ولی کسب و کارهای آنلاین ۲۴ ساعته و ۷روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز هستند! و این یه واقعیته که با داشتن تفکر استراتژیک مناسب کسب و کار آنلاین و اجرای به روزترین و کاراترین راهکارها و استفاده از فروشگاه سازهای آنلاین ، خدمات بهینه سازی سایت SEO و طراحی سایت مناسب و جذاب و…میتونیم حتی تو خواب و در حال استراحت هم پول در بیاریم!
 
همه گیر شدن گوشی های هوشمند و اینترنت
این روزا با همه گیر شدن گوشی های همراه و هوشمند و افزایش امکان اتصال به اینترنت، میلیون ها نفر توی دنیا به این فضای آنلاین دسترسی دارن . ما با راه اندازی و طراحی وب سایت یا فروشگاه آنلاین میتونیم مخاطب های کسب و کار خودمون رو جهانی کنیم .
حتی کسب و کارای کوچیک تو هر صنعت و خدماتی هم میتونن با غول های اون صنعت یا خدمات رقابت کنن و حتی بعضی وقتها از این رقبای بزرگ هم پیشی بگیرند.
 
قابلیت ویروسی شدن محتوا و یا محصول ما در فضای آنلاین
 
توی دنیای کسب و کار آنلاین ، محتوا و محصول ما میتونه مثل یه ویروس عمل کنه! همه میدونیم که ویروسها چه قدر زود پخش و همه گیر میشن! عطسه یه نفر از مشتری های راضی و خوشحال ما که مبتلا به ویروس ماست تو فضای آنلاین مثل شبکه های اجتماعی و فرووم ها ویروس کسب و کار ما رو پخش میکنه و ممکنه خیلی ها رو به محصول و خدمات ما مبتلا بکنه !
تو این زمان و با حضور انواع شبکه های اجتماعی ،فضای آنلاین یه چیزی شبیه همون مهمونی ها و دورهمی های فامیلی گذشته است اما تو مقیاس بزرگ میلیونی و جهانی.
مطمئنا همه ما قبول داریم که این روزا اینترنت و گوشی های هوشمند جزو جدا نشدنی زندگیمون شدن و ارتباط ما با یه آدمی اون طرف دنیا خیلی راحتتر از گپ و گفت با همسایه دیوار به دیوارمون و حتی اعضای خانوادمون شده .
 
تو هر جایی از دنیا که باشیم میتونیم کسب و کار آنلاین خودمون رو مدیریت کنیم
تا حالا حتما پیش اومده که یه سفر تفریحی بریم ، یا پیش خانواده باشیم و دلمون یه استراحت حسابی بخواد و اصلا دوست نداشته باشیم حتی قیافه همکارامون و ببینیم و صداشونو بشنویم !
تو کسب کارهای با سبک سنتی در سالهای قبل مجبوربودیم به عنوان کارمند یا کارفرما حضور فیزیکی تو شرکت ، مغازه یا سازمان داشته باشیم . ولی یکی از مزیت های کسب و کار آنلاین اینه که نیازی به حضور فیزیکی دائمی ما تو فضای کاری نیست و میتونیم با داشتن یه گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت همه جای دنیا و حتی تو تعطیلات و سفر هم به فعالیتهای کاریمون ادامه بدیم!
 
تجارت آنلاین وکسب و کار آنلاین دوستدار محیط زیست !
اگر مجبور نباشیم که برای کارمون دائما ازخونه به شرکت بریم یا از شرکت به خونه یا بین شرکت ها و سازمانها در حال جابجا شدن باشیم مشخصا تو مصرف بنزین صرفه جویی میکنیم و به آلوده نشدن هوای شهرمون کمک میکنیم و حجم ترافیک مشخصا خیلی کمترمیشه .
از یه جنبه دیگه ام با ارتباطات اینترنتی بین سازمانها و شرکت ها و حذف قبض و صورتحساب ها مصرف کاغذ کم میشه و به نابودی کمتر جنگل ها و طبیعت کمک کردیم و به این ترتیب جزو دوستداران محیط زیست میشیم .
به نظر میاد همین مزیت فقط کافیه تا همین الان به طراحی وب سایت برای سازمان یا شرکتمون و راه اندازی کسب و کار آنلاین فکر کنیم.
 
نیروی فیزیکی کمتر ، هزینه کمتر در کسب و کارهای آنلاین
توی کسب و کار آنلاین ما دیگه نیازی نداریم آدمهای متخصص و کارگران دانش زیادی رو استخدام کنیم و هزینه زیادی رو متحمل بشیم برای حضور فیزیکی تو شرکت که مشخصا هم همه از آمار ساعت کاری مفید توکشورمون خبر داریم . حالا دیگه میتونیم از طریق اینترنت کارهامون رو به نیروهای متخصص برونسپاری کنیم .

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایای کسب و کار آنلاین برای صاحب کسب و کار-بخش۱

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران