مزایا و معایب استفاده از پروتایپ در طراحی سایت


 
مزایای استفاده از پرتوتایپ در طراحی سایت
 
وقتی طراح سایت برای طراحی پروتایپ وقت می گذارد در واقع به خودش کمک می کند تا آنچه را کارفرما می خواهد اجرا کند نه تصورات ذهنی خود از پروژه را و این به معنای افزایش رضایت کارفرما و افزایش کیفیت محصول نهایی است.
 
پرتوتایپ در کار طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که پیش از طراحی نسخه نهایی تمام ایده ها و نظرات را مورد آزمون و سنجش قرار دهید و تنها آنهایی را که کاربردی تر هستند در نسخه نهایی اجرا کنید.
 
با شروع طراحی سایت معمولا یک سری ایده ها به ذهن طراح و صاحب ایده خطور می کند که به جزئیات سایت مرتبط است و اجرای آن ممکن است با اهداف اصلی سایت مغایرت داشته باشد. بنابراین پرتوتایپ در کارطراحی سایت به شما این امکان را می دهد که از ورود ابتکاراتی که طرح را تحت الشعاع قرار می دهد پیشگیری کنید.
 
پرتوتایپ در کار طراحی سایت سبب می شود محصول نهای از بالاترین کیفیت و اعتبار برخوردار باشد.
 
به این ترتیب در زمان هم به شکل قابل ملاحظه ای صرفه جویی خواهد شد.
 
چه زمان از پروتایپ استفاده نکنیم؟
پرتوتایپ در کار طراحی سایت های کوچک که در آن بین صاحبان ایده و طراحان رابطه نزدیکی وجود دارد چندان سودمند نخواهد بود.
 
در این زمان طراح ممکن است پیشتر طرح های مشابه بسیاری را اجرا کرده باشد و با نیازهای کارفرما به خوبی آشنا باشد به این ترتیب پرتوتایپ مراحل کار را طولانی خواهد کرد.
 
استفاده نکردن از پرتوتایپ در طراحی سایت برای سایت هایی که با ایده های استارت آپی سرو کار ندارند می تواند به افزایش سرعت کار منجر شود و نیازی به طراحی پرتوتایپ نخواهد بود.

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایا و معایب استفاده از پروتایپ در طراحی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران