مزایا و معایب ساخت سایت ارزان-بخش اول

 
طراحی وب سایت
 
در طراحی سایت هزینه های ساخت توسط بعضی از شرکتها بالاست و گاها ماهانه مبالغ زیادی را به شرکتها تحمیل میکند. از طرف دیگر هم قالبهای آماده یا استفاده از سایت سازهایی که با قیمتهای خیلی پایین مشتری جذب میکنند برای بازدیدکننده ها جذابیتی ندارند و انعطافپذیر نیستند. برای خروج از این حلقه میتونید از شرکتهای طراحی سایتی که خدماتشان را با قیمتهای پایینتری ارائه میدهند استفاده کنید و از مزایای مختلف داشتن یه سایت تر و تمیز و حرفه ای و در دسترس مشتریها قرار گرفتند با هزینه ای مقرون به صرفه برخوردار بشید. خرید خدمات از این شرکتها میتواند ارزش خیلی زیادی برای کسب و کارتون داشته باشد.
 

الف) مزایای این روش

-مقرون به صرفه بودن
این روزها اکثریت کسب و کارها کوچک هستند و فروشنده های منفرد رو شامل میشوند، از استارتاپها گرفته تا شرکتهای یه شبه بنا شده و این از ویژگی های کارهای آنلاین است. پرداخت هزینه های بالا برای طراحی سایت نه تنها آزاردهنده است بلکه حتی میتواند باعث ورشکستگی شرکتها هم بشود. اینجور مواقع بسیار مهم است که سریع و ساده سایتتان را بسازیم تا بتونید از همون روز اول کارتان را شروع کنید. اگه نگران پرداخت هزینه ها باشید نمیتوانید تمام حواستان را بذارید روی کارتان و تمرکز کنید. بهترین کار این است که از شرکتهای ارزان قیمت طراحی سایت استفاده کنید که تخصص را با تجربه ترکیب میکنند و روی سایتتان به نمایش میگذارند.
 
-فقط برای چیزی که نیاز دارید هزینه میکنید
بعضی از شرکتهای طراحی وب هزینه های بالایی بخاطر یک سری از خدماتشان از مشتریها میگیرند، اما اگه دقت کنید معمولا این خدمات، شامل قابلیتهای غیرضروری میشوند که شاید اصلا هیچ وقت هم بهشان نیاز پیدا نکنید. مثلا یه فروشنده که تنها کار میکند و مالیات بر ارزش افزوده ندارد، به سرویسهای مربوط به مالیات بر افزوده روی سایتش هم نیازی ندارد، در حالی که شاید یه شرکت دیگه بخواهد این خدمات روی سایتش اجرا بشود. یه آژانس طراحی سایت خوب ارزان قیمت سعی میکند در ان حدی که شما راحتید سایت را طراحی کند تا برای شما هم تو هزینه ها صرفه جویی بشود. اطمینان حاصل کنید که قراردادتان متناسب با نیازهایتان باشد.
 
-تخصص حرفه ای
بزرگترین مزیت استفاده از آژانس طراحی سایت این است که شرکتتان از متخخصین و دانش حرفه ای طراحانش بهره مند میشود. با تجربه ای که این متخصصین دارند و با مهارتهاشون در ارتباطات، بازاریابی آنلاین و تجربه کاربری، در ساخت سایتی با بیشترین تأثیرگذاری از نظر جذابیت بصری و سازماندهی محتوا کمکتان میکنند. اگه خودتان متخصص بازاریابی نیستید، این نصیحت را از ما بشنوید؛ ارزونترین آژانسها، که برای برنده شدن در محیط رقابتی بازار این کارو میکنن، قطعا برای برتری بر سایر رقبا نهایت تلاششونو برای راضی نگهداشتن مشتریها میکنند. به این ترتیب یه سایت متناسب با نیازهای شرکتتان و با توجه به اولویتهایی که مردم را به سمت کسب و کار شما بکشاند خواهید داشت.
 
-بهینه سازی موتور جستجو
با سپردن سایتتان به شرکت طراحی سایت، دیگه لازم نیست نگران تغییراتی که گوگل تو الگوریتمهاش میدهد باشید، چون فقط یک چیز مهم است و اون این است که از همون ابتدا سایتتان بر اساس قوانین سئو ساخته بشود. طراح های حرفه ای سایت اطلاعات بروز و کاملی از درباره سئو دارند و میتوانند سخت و مؤثر کار کنند تا سایتی متناسب با نیازهاتون تحویل بدهند. نمیشود ارزش کلیدواژه های طولانی را ندیده گرفت و قطعا متخصصهای شرکتی این را میدانند و روی سایتتان اعمال میکنند. با استفاده از خدمات شرکت های طراحی وبسایت، میتوانید از مهارتهای افرادی که با نحوه کار سئو آشنایی دارند و میتوانند آینده نگری کنند بهره مند بشوید. بنابراین سایتی خواهید داشت که نه تنها جذاب و تمیز است، بلکه تو فهرست نتایج هم رتبه بالایی میگیرد.
 
-خدمات پس از فروش
حالا که هزینه های خیلی آنچنانی نمیکنید، دلیل نمیشه که وقتی سایتتون به راه افتاد دیگه بقیه کارها رو دوش خودتون باشه. یه آژانس ارزون خوب میتونه نه تنها در طول فرایند طراحی سایت، بلکه حتی بعد از اون هم به درخواستهاتون جواب میدن و اگه مشکلی داشتید ازتون پشتیبانی میکنند. همین که بابت مشکلات احتمالی نگرانی ندارید و میدونید با یه تلفن یا ایمیل هر مشکلی حل میشه، خودش براتون آرامش خاطری به همراه میاره که از همه دغدغه ها خلاص میشید و میتونید تمام و کمال روی کارتون تمرکز کنید و فروش و سود شرکتتونو بالا بیارید.
 
در مقاله بعد به معایب این روش خواهیم پرداخت.

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایا و معایب ساخت سایت ارزان-بخش اول

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران