مقاله بر اساس سئو و بهینه سازی سایت


 
در این مقاله به معرفی نکاتی برای داشتن محتوای ارزشمند برای سئو و بهینه سازی سایت می پردازیم.
 
۱) انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای بهینه سازی سایت:
مهم‌ترین جز ایجاد یک مقاله، یافتن کلمات کلیدی مناسب با محتواست. بهترین راه برای پیدا کردن کلمات کلیدی این است که به دنبال جستجوی مرتبط با موضوع خود بگردید. علاوه بر انتخاب مجموعه مناسب کلمات کلیدی، ضروری است که کلیدواژه ‌ها را در جای مناسب در مقاله‌ قرار دهید.
 
۲) سعی کنید مقالات طولانی بنویسید:
از نقطه ‌نظر گوگل، نوشتن مقالات طولانی همیشه یک امتیاز مثبت است تا رتبه‌بندی وب سایت شما را افزایش دهد. برای نوشتن مقاله درباره موضوع تحقیق کنید و سعی کنید تمام حقایق و اطلاعات مفید را در آن بگنجانید. هنگام نوشتن محتوا همیشه سعی کنید آن را مطابق با الزامات یک خواننده بنویسید و آن را به اندازه کافی جالب کنید تا بازدیدکنندگان از سایت شما خسته نشوند.
 
۳) محتوای منحصر به فرد و با کیفیت:
برای نوشتن یک مقاله مناسب در طراحی سایت خود، همیشه به یاد داشته باشید که محتوای مفید و منحصر به فرد برای سایت خود داشته باشید. یک محتوای خوب این است که از هیچ منبع دیگری جدا نشده و کلمات مناسب جاسازی شده‌ باشد. گنجاندن اطلاعات نادرست یا محتوای کپی شده می‌تواند بازدیدکنندگان شما را از دست بدهد و همچنین یک نقطه منفی برای رتبه‌بندی موتورهای جستجو است. هرچه محتوای اصلی بیشتری داشته باشید، شانس بیشتری برای بازدید کنندگان بزرگ از سایت خود فراهم می‌کنید
 
۴) برای بهیته سازی سایت از برچسب‌های heading مناسب استفاده کنید:
عنوان و عنوان مقاله مهم‌ترین چیزی است که توجه هر بازدیدکننده را جلب می‌کند. بنابراین مطلب باید جذاب، مفید و غنی باشد. همچنین از برچسب‌های مناسبی مانند h۱، H۲، h۳ و غیره استفاده کنید تا مقاله را به چند پاراگراف تقسیم کنید تا خواندن و درک بازدیدکنندگان آسان باشد. توجه داشته باشید که از h1 فقط یکبار و در عنوان مقاله استفاده شود.
 
۵) ارجاع مقاله به مقالات مرتبط :
برای جلب توجه خوانندگان، همیشه به دنبال ارتباط دادن مقالات خود به یکدیگر باشید. هر گاه خواننده یک قطعه از محتوا را بخواند، به طور مستقیم می‌تواند پست‌های دیگر نیز بخواند. در این زمینه، متن نقش حیاتی ایفا می‌کند و هر بار که آن را در یک مقاله قرار می‌دهید باید به طور متفاوت استفاده شود. به منظور سئوی سایت به شما توصیه می‌شود که پست‌های قدیمی خود را به پست های جدیدتر لینک دهید.
 
نتیجه گیری
توصیه ما به شما جهت ایجاد محتوای مناسب این است که فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت را مدنظر قرار دهید، قطعا تعداد بازدیدکنندگان سایت شما افزایش خواهد یافت.

خانه --> اخبار و مقالات --> مقاله بر اساس سئو و بهینه سازی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران