نحوه ی دریافت بک لینک از گوگل پلاس


 
چگونه می توان از گوگل پلاس بک‌لینک گرفت؟
 
اگر در زمینه سئو مطالعه دارید، قطعاً با اهمیت بک‌لینک ها آشنا هستید. دریافت بک‌لینک از سایت‌های دارای اعتبار بالا و مرتبط برای یک سایت، بسیار با ارزش است و تاثیر بسیار بالایی در افزایش رتبه سایت خواهد داشت. بک‌لینک‌ها به افزایش ترافیک یک سایت کمک می‌کنند.
 
یک شرکت سئو می تواند با ایجاد بک‌لینک‌های با کیفیت، ضمن بهبود سئو سایت مشتریان به افزایش مخاطب سایت آنها و یا حتی افزایش فروش سایت مشتریان کمک کند.
همه سایت‌ها به بک‌لینک‌هایی از سایت‌های متعبر و با کیفیت نیاز دارند. برای بدست آوردن چنین لینک‌هایی معمولاً باید با سایت‌های مرتبط تماس گرفت و از آنها درخواست بک‌لینک کرد. ایجاد پست مهمان در سایت‌های مرتبط نیز یکی از روش‌های مفید دریافت بک‌لینک است.
 
دریافت لینکی که به سایت شما اعتبار اضافه کند کار آسانی نیست. برای دریافت چنین بک‌لینک‌هایی از گوگل پلاس گام‌های زیر را به پیماید:
 
-در مرورگر خود آدرس plus.google.com را تایپ کنید و وارد اکانت خود شوید.
-اگر در گوگل پلاس اکانت ندارید، می‌توانید یک اکانت رایگان ایجاد کنید.
-در مرحله بعد صفحه گوگل پلاس برای شما ظاهر خواهد شد.
-از منوی سمت چپ روی دکمه Profile کلیک کنید. شما می‌توانید به این صفحه عکس اضافه کنید.
-پروفایل خود را ویرایش کنید:
-روی دکمه About کلیک کنید.
-در قسمت Sites روی گزینه Edit کلیک کنید.
-نام سایت خود را وارد کنید و آدرس آن را نیز درج کنید. اگر بخواهید می‌توانید بیش از یک سایت را در این قسمت درج کنید. این لینک‌ها به سایت شما اعتبار بیشتری خواهند داد یا بعبارتی به صورت Follow خواهند بود.
-سپس در قسمت Story روی گزینه Edit کلیک کنید.
-در قسمت Introduction شما می‌توانید یک یا چند بک‌لینک ایجاد کنید.
-اطمینان از انتقال اعتبار از بک‌لینک‌های گوگل پلاس
-در مرورگرهای مختلف ابزاری برای بررسی کد‌های سایت در اختیار شما قرار دارد، که معمولاً با نام Inspect در منوی سمت راست موس مشخص است. در مرورگر فایر فاکس با کلید‌های Ctrl+Shift+C این ابزار را فعال کنید.
-سپس روی گزینه Inspector در پنجره باز شده در زیر مرورگر کلیک کرده و سپس بر روی لینک سایت خود در گوگل پلاس کلیک کنید.
-در صفت این لینک عبارت Nofollow درج نشده است و این لینک به افزایش اعتبار سایت شما کمک خواهد کرد. به این ترتیب شما از یک سایت با اعتبار دامنه بسیار بالا لینک مرتبط تهیه کرده‌اید
-در این مرحله باید این آدرس را در گوگل ثبت کنید تا ایندکس شود.
-دریافت لینک‌های تبلیغاتی از گوگل پلاس
-شما می توانید از هر سایتی با هر زمینه فعالیتی و با هر میزان اعتباری لینک تبلیغاتی NoFollow دریافت کنید. لینک‌های تبلیغاتی توسط گوگل نادیده گرفته شده و تاثیری بر سئو ندارند. این لینک‌ها نه به سایت شما رتبه‌ای اضافه می‌کنند و نه از رتبه سایت شما می‌کاهند. اهمیت این لینک‌ها در افزایش تعداد مخاطبان سایت است. شما نباید این لینک‌ها را در صفحات نامرتبط ایجاد کنید. چرا که گوگل پلاس ممکن است اکانت شما را مسدود کند.
 
لینک‌های تبلیغاتی گوگل چه زمانی برای سایت ارزشمند خواهند بود؟
-کاربری آنها را لایک Like کند. هنگامیکه کاربری مطلبی را که به سایت لینک شده است لایک کند. می‌توانیم این گونه نتیجه بگیریم که لینک سایت توسط مخاطبان دیده شده است.
-کلیک روی لینک سایت. اگر از لینک‌های کوتاه شده استفاده کنید و یا از گوگل آنالیتیکز استفاده می‌کنید، می‌توانید افرادی را که از طریق گوگل پلاس به سایت شما منتقل می‌شوند را ردگیری کنید.
-درج کامنت برای مطلب، درج کامنت هم نشانه‌ای از علاقه کاربران به محتوای شما است.

خانه --> اخبار و مقالات --> نحوه ی دریافت بک لینک از گوگل پلاس

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران