نوشتن و تولید محتوا برای سئو در سال ۲۰۱۹ -بخش۳


 
راهکار های نوشتن محتوا برای سئو در سال ۲۰۱۹
خب، الان وقت این است که از تاریخچه ای که تا الان گفتیم نتیجه گیری کنیم. به همین دلیل در ادامه ما ۵ قدم برای نوشتن محتوای سئو به شما ارائه می دهیم و به شما این اطمینان را می دهیم که فقط با انجام این ۵ مورد می توانید کیفیت محتوای خود را برای سئو بهبود دهید و از طرفی از رقبای خود پیشی بگیرید.
 
قدم ۱: همه کلمات کلیدی که قصد تمرکز روی آن را دارید را برای صفحه خود مشخص کنید.
برای انجام این کار شما باید هر موضوع را با دقت بررسی کرده و کلمات مرتبط با آنرا پیدا کنید و به صورت هوشمندانه از آنها در متن خود استفاده کنید تا منظور خود را به طور دقیق به موتور جستجو رسانده باشید.
 
قدم ۲: کلماتی که لیست کرده اید باید بر اساس عباراتی باشد که کاربران جستجو می کنند.
 
بگذارید تا این مورد را با یک مثال برای شما توضیح بدهم:
 
فرض کنید که شما قصد فروش دوربین دیجیتال در سایت خود دارید، در این صورت شما باید مطالبی آماده کنید که به فروش دروبین دیجیتال ربط داشته باشد، مانند: آموزش کار با دوربین دیجیتال، معرفی مدل های مختلف، مقایسه برند ها، راهنمای خرید دوربین، قیمت ها و… . اگر دقت کرده باشید در همین مثال پشت تمامی این عنوان ها و موضوعات یک موضوع اصلی وجود دارد و آن فروش دوربین است.
 
قدم ۳: یک طرح ظاهری زیبا به صفحات سایت خود بدهید.
زمانی که شما محتوای خود را به صورت منظم و با سلیقه در اختیار کاربران خود بگذارید، در اصل به خودتان وقت بیشتری داده اید که او را در سایت خود نگه دارید. به عنوان مثال شما باید عنوان های اصلی و زیر مجموعه های آن تا پایین ترین سطح برنامه ریزی کنید و آنها را طوری به مخاطب نمایش دهید که او بتواند با یک نگاه ساده جایگاه خود را در مطلب پیدا کند و موضوع را بهتر درک کند.
 
قدم ۴: ابتدا متن خود را بدون توجه به موتور های جستجو و صرفا برای مخاطب بنویسید، سپس کلمات کلیدی را به آن اضافه کنید.
شاید شما در اوایل کار نتوانید همزمان بر روی خوانا بودن متن برای مخاطب و بهینه بودن آن برای موتور های جستجو تمرکز کنید، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا با خیال راحت و تمرکز کامل متن خود را برای مخاطب بنوسید و بعد از آن کلمات کلیدی مورد نظر خود را به متن اضافه کنید.
 
قدم ۵: ماهیگیری خود را شروع کنید و افراد تاثیر گذار و فعال را به سمت خود بکشانید.
استفاده از لینک ها یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توانید تاثیر بسیار زیادی روی سئو خود بگذارید و البته باز هم بگویم که لینک سازی یکی از عوامل موثر در سئو است که شما باید با استفاده از آن را حتما جدی بگیرید. شما می توانید مطالب زیر را در این خصوص مطالعه کنید.
 
با پیروی کردن از این ۵ قدم و داشتن آگاهی مناسب نسبت به این که گوگل از اول چطور کار می کرده است باعث می شود که شما مانند یک سئو کار با تجربه و حرفه ای عمل کنید. ولی یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید گرایشات ذهنی مردم و مخاطبین هدف شما در بازه های زمانی مختلف است و باید حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید تا بتوانید بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشید. حالا با توجه به مواردی که گفتیم از شما می خواهیم که به سوال زیر پاسخ دهید و جواب خود را در قسمت کامنت ها به اشتراک بگذارید. همچنین متخصصان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند، پس در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان به آنها پاسخ داده شود.

خانه --> اخبار و مقالات --> نوشتن و تولید محتوا برای سئو در سال ۲۰۱۹ -بخش۳

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران