نکات طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی سایت
 
در سایت فروشگاهی میتوان محصولات و خدمات شرکت رو به صورت لیست وار در فضای اینترنت قرار داد علاوه بر این ظاهر سایت برای بازدیدکنندگان بسیار مهم است و باید بسیار ساده و روان باشد تا بتواند اطلاعات لازم را در مدت زمان کوتاه به بازدیدکنندگان بدهد .
 
سایت فروشگاهی برای چه کسانی مناسب است :
 
این سایت برای کسانی است که محصولی برای فروش و یا خدماتی برای عرضه داشته باشند.
 
مزیت :
 
این سایت برای همه مناسب است و لزومی ندارد شما حتما دارای یک شرکت بزرگ باشید یا یک تاجر باشید . در واقع این سایت های فروشگاهی برای تمامی کسب و کارها مناسب است.
 
تفاوتهای سایت فروشگاهی با سایر سایت ها :
 
-القا یک نما و دید کلی از سایت خود به بازدیدکننده
-مدیریت بسیار ساده
-معرفی بهتر محصولات
-آمارگیری جامع
 
سایت فروشگاهی براساس نوع محصول دارای یک ویترین است که در اولین صفحه است و شما می توانید با استفاده از آن بهترین و جدیدترین محصولات خود را معرفی کنید .
 
معمولا در این نوع سایتها محصولات دارای تغییرات زیادی هستند و شاید شما هر روز نیاز به به روز کردن سایت داشته باشید ولی این نوع سایتهای فروشگاهی طوری طراحی شده اند که مدیریت ساده ای دارند .
 
با سایت های فروشگاهی می توان محصولات را بهتر معرفی کرد درواقع می توان ریز به ریز مطلب درمورد محصول را شرح داد . نقطه قوت و ضعف آن را مشخص کرد و حتی برای بازدیدکننده امتیاز دهی قرار داد.
 
شما می توانید آمارهای روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه را از سایت بگیرید . میزان موجودی خود را کنترل کنید حتی می توانید مقدار فروش محصولات و میزان درآمد را در بازه های زمانی مقایسه کنید .
 
امکاناتی که طراحی سایت های فروشگاهی در اختیار ما قرار می دهد:
 
– گالری تصویرهای گوناگون
– ایجاد صفحات و زیر منوهای بی نهایت
– لود شدن سریع صفحات
– معرفی محصولات و خدمات
– نمایش بهتر محصولات و برندها
– پنل رایگان ارسال اس مس انبوه و تبلیغاتی
– رزومه شرکت و هرآنچه که دوست دارید افراد در رابطع با شما بدانند
– استفاده از نقشه گوگل در طراحی سایت فروشگاهی
– راه اندازی بخش نظرسنجی
– سیستم آمارگیری جامع و دقیق
– مدیریت آسان و کاربردی
 
نکاتی که باعث می شود موتورهای جست و جو سایت شما را راحت تر بشناسند:
 
۱) طراحی سایت واکنش گرا ( طراحی سایت سازگار با موبایل ) :
شما با داشتن یک سایت سازگار با موبایل می توانید به کاربران خود این امکان را بدهید که در هر زمان و مکان با استفاده از تبلت و گوشی خود وارد سایت شده و عملیات خرید را به راحتی در آنجا انجام دهند .
 
۲) نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت فروشگاهی :
یکی از دغدغه های اصلی برای طراحان سایت جلب اعتماد مشتری است . راه حل این مشکل دریافت نماد اعتماد الکترونیک است یا همان نشان دیجیتالی که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک برای وب سایتهای فروشگاهی که اصول را رعایت کرده باشند اعطا می گردد.

خانه --> اخبار و مقالات --> نکات طراحی سایت فروشگاهی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران