نکات کارآمد برای یافتن دامین های منقضی شده مفید، برای بهبود سئو سایت

 
-دامین‌هایی پیدا کنید که حداقل ۳ سال سن داشته باشند: یکی از موثرترین روش‌ها برای پیدا کردن دامین های مفید دارای لینک های ارزشمند، پیدا کردن سن آن‌ها است. اگر سن آن‌ها ۳ و یا بیشتر از ۳ سال باشد، قطعا تاثیر مثبتی بر موتور های جستجو در مقایسه با سایر دامین های منقضی شده خواهند گذاشت. شما می‌توانید از جستجوگر دامنه whois برای پیدا کردن سن دامنه و سایر اطلاعات پیرامون آن استفاده کنید.
 
-پروفایل بک لینک تمیز: همیشه برای پیدا کردن پروفایل بک لینک دامنه‌های منقضی شده وقت بگذارید، زیرا اکثر آن‌ها دارای پروفایل های بک لینک بی ربط به کسب و کار شما هستند. ابزارهای زیادی برای آنالیز پروفایل بک لینک یک دامنه وجود دارند که شامل Monitor، Ahrefs، SERP stat، SEMrush و… هستند.
 
-از لینک های مضر ساخته شده در دامین ها اجتناب کنید: بسیاری از دامنه‌های منقضی شده که متشکل از متون متعدد و زیادی هستند اعم از روسی، چینی و… که قطعا برای شما بی فایده‌اند. پس اگر دنبال دامنه های مفید و با ارزش برای سئو سایت‌تان هستید، از چنین دامنه‌هایی اجتناب کنید.
 
-از آرشیو اینترنت استفاده کنید: دستگاه Wayback که به عنوان آرشیو اینترنت هم شناخته می‌شود شامل بیش از ۳۰۰ میلیارد صفحه وب در اینترنت است که واقعا برای هر کسی می‌تواند مفید باشد. شما می‌توانید به تمام حوزه‌ها در این آرشیو دسترسی پیدا کنید و آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. همچنین سایت archive.com هم نشان می دهد این دامنه در گذشته مربوط به چه سایتی بوده است .
 
-دامنه ارتباطی بین ۵۰ تا ۱۰۰: مطمعن شوید، دامنه‌هایی را که می‌خرید بیش از ۵۰ دامنه را ارجاع می‌دادند. این مسئله باعث می‌شود مطمعن شوید، دامنه منقضی شده‌ای را که می‌خرید، بیش از ۵۰ مکان مختلف در اینترنت دارد.
 
-نکته سریع: در اینترنت چند منبع برتر برای یافتن دامین‌های منقضی شده وجود دارد که در آن لیستی از بهترین های بازار را پیدا خواهید کرد تا نام های دامین های منقضی شده را پیدا کرده و آن را بخرید. (یکی از آنها سایت nic.ir و بخش دامنه های منقضی شده است .)

خانه --> اخبار و مقالات --> نکات کارآمد برای یافتن دامین های منقضی شده مفید، برای بهبود سئو سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران