نکات کلیدی در طراحی وب سایت فروشگاهی

 
قیمت طراحی سایت
 
در این مقاله به نکاتی که میتوانید برای اثرگذارتر کردن وب سایتتان از انها استفاده کنید اشاره شده است:
 
-تصاویر بزرگ
مهمترین مسئله در سایتهای فروش کالا این است که روی خود محصولات تمرکز کنید. مردم وقتی میخوان خرید آنلاین کنند، نمیتوانند محصول را لمس کنند، بنابراین بهترین کار این است که عکسهای باکیفیت بالا و از نزدیک و زوایای مختلف از محصولات بذارید. میتوانید عکس از آدمایی بذارید که دارن از کار کردن با کالای شما لذت میبرند. اگه این آدما از لحاظ ظاهری شبیه کاربرهای وب سایتتان باشند بهتر هم هست و میتواند مؤثرتر باشد. با اینکه عکس گویای هزار مطلب هست ولی بد نیست در کنار این تصاویر یه توصیف از جزئیات محصول (شامل اندازه، وزن، رنگ و هر ویژگی دیگری) بنویسید.
 
-اطلاعات تماس شفاف
ممکن است به نظر واضح بیاد اما اگه بگوبم که چقدر سایتهای دیگر از ان غفلت میکنند تعحب میکنید. آدرستوان، ساعتهای کاری، شماره تلفن و آدرس ایمیل باید یه جایی از سایت باشند که راحت دیده بشوند. اگه ویترین دارید یک عکس از ویترینتان هم بذارید تا مردم احساس بهترین داشته باشند. حتی وقتی فروشگاه صرفا اینترنتی باشه باز هم مردم دوست دارن بدانن کالاها از کجا میایند. در ضمن حتما به شبکه های اجتماعیتان هم لینک بدهید.
 
-اعتبار اجتماعی
مردم اغلب تحت تأثیر حرفها و کارهای دیگران قرار میگیرند، خرید کالا هم مستثنی نیست. معمولا وقتی کسی بخواهد چیزی را آنلاین بخرد اول بخش نظرات مشتریها را میخواند و وقتی ببیند دیگران هم این محصول رو خریداری کردند و خودشان تنها نیستد، احساس خوشایندتری دارند و با اعتماد بیشتری خرید میکند (به فرض مثبت بودن نظرات). میتونید از افزونه های رتبه دادن به مطالب و ثبت نظر استفاده کنید که وردپرس هم به قدر کافی ازش دارد.
 
-تجربه شخصی
الان روشهای نسبتا ساده ای وجود دارد که شرکتهای کوچیک و متوسط میتوانند به کمکشان تجربه کاربری پویاتری را برای وب سایتهای فروش محصولاتشون ایجاد کنند.. اهمیت این مسئله کجاست؟ چون باعث رشد نرخ تبدیل به مشتری و در نتیجه خرید میشود.
یک نکته دیگه هم هست که البته این یکی مربوط به همه شرکتها میشود: وبلاگ نویسی را شروع کنید. میتونید خیلی راحت به وب سایت فعلیتان یک وبلاگ اضافه کنید و چند صفحه سایت بسازید که رتبه سئوی سایتتونو تقویت کند.
 
اگه برای ساخت یا بهتر کردن وب سایت فروش محصولاتتون به کمک نیاز دارید میتونید با ما تماس بگیرید و اگه کسب و کارتون طوری است که خدمات ارائه میدید، باز هم نگران نباشید، هم میتونید مطلب قبلی ما رو در مورد طراحی وب سایت برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات بخوانید و هم متخصصین وبگر تو این زمینه هم میتوانند به شما مشاوره و خدمات ارائه بدهند.

خانه --> اخبار و مقالات --> نکات کلیدی در طراحی وب سایت فروشگاهی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران