نیاز به یک بهینه ساز وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو کار) در طراحی سایت

 
سئو بمعنی “بهینه سازی موتور جستجو” و یا “بهینه ساز موتور جستجو” می باشد. تصمیم گیری برای استفاده از یک سئو کار برای بهینه سازی سایت یک تصمیم بزرگ می باشد که به طور بالقوه می تواند باعث رشد و بهبود وب سایت شما شود و در وقت هم صرفه جویی کند،بسیاری از سئوکاران و دیگر سازمان ها و مشاورانی که خدمات مفیدی برای صاحبان وب سایت ها ارائه می کنند موارد زیر را انجام می دهند:
 
-بازبینی محتوا و ساختار وب سایت شما
-مشاوره فنی در مورد توسعه وب سایت: برای مثال هاستینگ، ریدایرکت ها، صفحات خطا، استفاده از جاوا اسکریپت
-توسعه محتوا
-مدیریت کمپین های توسعه کسب و کار آنلاین
-تحقیق درباره کلمات کلیدی
-آموزش سئو
-تخصص یافتن در بازارهای خاص و منطقه ای
 
قبل از اینکه به دنبال یک سئوکار بگردید، بهتر است درباره چگونگی کارکردن موتورهای جستجو بیشتر بدانید و به یک مشتری مطلع تبدیل شوید. پیشنهاد ما خواندن موارد زیر می باشد:
 
-راهنمای مدیرسایت گوگل
-جستجوی گوگل چگونه کار می کند
 
برخی از سوالات مفید برای پرسیدن از سئوکار عبارتند از:
 
– آیا می توانید نمونه هایی از کارهای قبلی خود و همچنین توضیحاتی از روند موفقیت برخی از آنها را نشان دهید؟
– آیا شما از دستورالعمل های وب مستر گوگل پیروی می کنید؟
– آیا شما هرگونه خدمات بازاریابی آنلاین را پیشنهاد می کنید و یا توصیه می کنید تا وضعیت جستجوی طبیعی تکمیل گردد؟
– چه نوع نتایجی را شما انتظار دارید ببینید و در چه بازه زمانی؟ شما موفقیت را چگونه می سنجید؟
– تجربه شما در زمینه کاری من چیست؟
– تجربه شما در شهر، استان و یا کشور من چیست؟
– تجربه شما در توسعه وب سایت های بین المللی چیست؟
– مهم ترین تکنیک های سئو که شما استفاده می کنید چه چیز هایی هستند؟
– سابقه شما در این حرفه چه مدت می باشد؟
– چه انتظاری برای برقراری ارتباط با شما می توانم داشته باشم؟ آیا شما من را در جریان تغییراتی که روی وب سایت من انجام می دهید قرار می دهید، و اطلاعات دقیقی درباره پیشنهاد ها و استدلال های پشت آن تغییرات ارائه می کنید؟
 
هیچ کس نمی تواند رتبه یک در گوگل را تضمین کند.
مراقب سئوکارانی باشید که ادعا دارند رتبه بندی در گوگل را تضمین می کنند، آنها مدعی می شوند که رابطه خاصی با گوگل دارند و یا می گویند که آنها الویت ارسال وب سایت به گوگل را دارند. هیچ اولویتی برای ارسال در گوگل وجود ندارد. در واقع تنها راه ارسال یک وب سایت به گوگل به طور مستقیم از طریق صفحه Add URL می باشد و یا با ارسال یک نقشه سایت (sitemap) که شما خودتان هم می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن را انجام دهید.
 
شما هرگز نباید مجبور به داشتن لینک به وب سایت سئوکار باشید.
از سئوکارانی که درباره قدرت لینک های “رایگان برای همه”، نمای محبوبیت لینک، ویا ارسال و submit کردن وب سایت شما در هزاران موتور جستجو صحبت می کنند اجتناب کنید. این ها روش ها ی معمولا بی فایده ای هستند که هیچ تاثیری روی رتبه بندی وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجوی بزرگ ندارد – حداقل نه در راهی که شما مثبت درنظر بگیرید.
 
مطمئن باشید که می دانید پولتان چگونه هزینه می شود.
در حالیکه گوگل هرگز رتبه های بالا و بهتر را در نتایج جستجوی خود نمی فروشد، اما چندین موتور جستجو هستند که “پرداخت برای هر کلیک” و یا “پرداخت برای قرارگرفتن در نتایج جستجو” را با نتایج جستجوی طبیعی خود ترکیب کرده اند. برخی از سئوکاران قول رتبه های بالا در موتورهای جستجو را می دهند، اما شما را در بخش تبلیغات قرار می دهند و نه در نتایج جستجو. تعداد کمی از سئوکاران حتی قیمت پیشنهادی شان را در زمان واقعی تغییر می دهند تا این توهم را ایجاد کنند که آنها موتورهای جستجو را کنترل می کنند و می توانند آنها را در هر جایی که انتخاب کنند، قرار دهند. این گونه کلاهبرداری ها در مورد گوگل کاربرد ندارد زیرا تبلیغات در گوگل به وضوح برچسب می خورد و از نتایج جستجو جدا هستند، اما حتما از سئوکار خود درخواست نمایید تا هزینه های گنجاندن دائمی شما در نتایج جستجو را و همچنین هزینه تبلیغات موقت را اعلام کنند.
 
در مورد شرکت های سئو و مشاوران وب یا آژانس هایی که ایمیل هایی به صورت زیر برای شما ارسال می کنند احتیاط کنید.
” شرکت محترم
ما با بازدید کردن از وب سایت شما متوجه شدیم که شما در بیشتر موتور های جستجوی بزرگ و دایرکتوری ها لیست نشده اید .. ”
شما با دیدن این گونه ایمیل ها همان شک و تردید را خواهید داشت که با دیدن ایمیل های نا خواسته دیگری مانند “سوزاندن چربی در یک شب” برای فروش قرص های لاغری.

خانه --> اخبار و مقالات --> نیاز به یک بهینه ساز وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو کار) در طراحی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران