هاست حرفه ای و میزبانی وب

سرویسهای هاست ما بر روی سرورهای لینوکس از دو دیتاسنتر متفاوت ( آمریکا و آلمان) که هر کدام در نوع خود از بهترین دیتا سنترهای موجود در دنیا می باشند قرار دارد و در صورت پیش آمدن هر گونه مشکل احتمالی در یکی از دیتاسنترها (که البته احتمال آن بسیار اندک می باشد) سایت شما بلافاصله به دیتاسنتر دیگر منتقل خواهد شد و این یکی از ویژگی های کم نظیر هاستینگ ماست.

همچنین آخرین نسخه نرم افزار Cpanel که معتبرترین و بهترین و گرانترین نرم افزار مدیریتی هاست می باشد بر روی تمام سرویسهای هاست ما نصب می باشد. تنوع امکانات و قیمتهای هاست ما به گونه ای است که قدرت انتخاب شما بسیار بالاست. پشتیبانی ۲۴ ساعته، سرعت و امنیت بسیار بالا، کنترل پنل بسیار پیشرفته در عین حال با مدیریت ساده، سیستمهای AntiVirus بسیار قوی، جزوه آموزشی ویژه مشتریان، ارائه قالب رایگان، نامحدود بودن امکانات کنترل پنل از جمله: تعداد ایمیل، تعداد اکانت FTP، تعداد بانک اطلاعاتی و … از جمله ویژگی های خدمات هاست ماست.
آخرین تکنولوژی بکار رفته در سرورهای هاست ما موجب می شود وب سایت شما در تمام طول مدت ۲۴ ساعت شبانه روز با سرعت بالا در معرض دید بازدیدکنندگانتان باشد. تامین امنیت سرورها از طریق کادری مجرب صورت می گیرد که جای هیچ گونه نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد. نکته مهمتر اینکه بصورت روزانه از تمام سایتها نسخه پشتیبان تهیه گردیده و به شما این امکان را می دهید که با آسودگی خاطر به مدیریت سایت و وبلاگ و فروشگاه اینترنتی خود بپردازید. تمام نرم افزارهای روی سرور نیز بصورت هفتگی آپدیت می شود.

از دیگر ویژگیهای سرویسهای هاست ما :

– پشتیبانی کامل از Frontpage Extentions ، Perl، PHP، MySQL
– آپدیت هفتگی تمامی نرم افزارهای سرورها
– مجهز بودن به Firewall ها و AntiVirus های قدرتمند
– تهیه بک آپ روزانه از تمامی سایت ها
– مجهز به برنامه های مجهز آمارگیری از سایت و وبلاگ شما
– مهمترین ویژگی یک سایت خوب همیشه در دسترس بودن هاست آن است. تضمین حداقل ۹۹٪ Uptime سایت شما و ارائه خسارت درغیر اینصورت
– نصب و راه اندازی رایگان انواع مختلف برنامه های فارسی شده سایت و وبلاگ
– استفاده از درایو های SSD ( درایو های SSD جایگزین هارد های چرخشی هستند. این درایو تا ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه می خواند و می نویسد )
– انتقال رایگان سایت از سایر شرکت های هاستینگ
– مونیتورینگ شبانه روزی سرویس ها : کلیه سرویس ها هر ۵ دقیقه از نقاط مختلف دنیا به صورت خودکار کنترل و در صورت بروز هرگونه خطا راهبر سرور از طریق SMS مطلع می گردد.

امکانات نسخه برنزی نسخه نقره ای نسخه طلایی نسخه ویژه
میزان فضا ۵۰۰MB ۱۰۰۰MB ۲۰۰۰MB ۳۰۰۰MB
تعداد ایمیل نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد دیتابیس نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد ساب دامین نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد پارک دامین نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
بک آپ رایگان قالب سایت خبری قالب سایت خبری قالب سایت خبری قالب سایت خبری
نصب سیستم مدیریت محتوا رایگان رایگان رایگان رایگان
هزینه تمدید در سال بعد ۹۸ هزار تومان ۱۶۸ هزار تومان ۲۵۵ هزار تومان ۳۵۵ هزار تومان
سفارش آنلاین هاست هاست هاست هاست
طراحی سایت --> صفحه هاست حرفه ای و میزبانی وب

نظرات کاربران