هر چند روز باید یک مطلب جدید در سایت بارگذاری کنید ؟

در ابتدا لازم می دانیم ، تعریفی از محتوا داشته باشیم :
 
محتوا شامل پست ها ، محصولات و برگه هایی است که شما در وب سایت خودتان قرار می دهید . پس محصول نیز یک محتوا به حساب خواهد آمد .
 
نسخه ای که ما برای شما توصیه میکنیم به صورت ذیل است :
در ماه اول : بعد از اینکه کلیه صفحات سایت را مثل صفحه درباره ما و … ساختید ، هر یک روز در میان یک محصول یا پست وبلاگ ارسال نمایید (قواعد لینک سازی داخلی را حتما رعایت کنید – مقاله آموزش استفاده صحیح از لینک داخلی را مطالعه نمایید .) .
در ماه دوم : هر روز یک محصول یا پست مجاز است : (هر دو محصول ، یک پست وبلاگ ارسال گردد.)
در ماه سوم : هر روز ۲ محصول یا پست مجاز است : (امروز ۲ محصول و فردا یک محصول + یک پست بلاگ)
در ماههای بعدی برای ارسال پست تقریبا محدودیتی ندارید . فقط کافی است طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید همیشه آن برنامه را ادامه دهید . ( مثلا اگر برنامه هر ۳ روز یک محتوا برای کسب و کاری که محصولاتشان محدود است مناسب می باشد )
 
نکات مهم در فرمول بالا :
نکته ۱ : ترجیحا زمانهای ارسال در هر روز باید یکی باشد .
نکته ۲ : هر پستی را که ارسال می کنید در گوگل Fetch as google Bot کنید .
نکته ۳ : هر مطلب یا محصولی که منتشر می کنید در صفحات شبکه اجتماعی سایت نیز با لینک به مطلب ارسال کنید . (صفحه فیس بوک ، توییتر ، پینترست ، لینکداین ، دریببل و …)
نکته ۴ : خرید بک لینک های سایدبار و فوتر در این زمان به طور کلی ممنوع می باشد . ولی از ماه دوم به بعد می توانید بک لینک دائمی خریداری کنید . (برای خرید بک لینک های دائمی کلیک کنید .)
نکته ۵ : همیشه و با تاکید بیشتر برای این سه ماه ، سعی کنید طبیعی عمل کنید .
نکته ۶ : در ماههای نخست و زمانهای اضافی که داشتید ، از اینستاگرام و آپارات غافل نشوید . (بک لینک های این دو سایت معجزه می کنند .)
 
در ۳ ماه وب سایت شما به صفحات اول و دوم گوگل خواهد آمد .

خانه --> اخبار و مقالات --> هر چند روز باید یک مطلب جدید در سایت بارگذاری کنید ؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران