هزینه طراحی سایت چقدر است؟

 

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت چیست؟

مطمئنا شما اگر یک خودرو خریداری می کنید، به خوبی می دانید قسمتی از مبلغی که برای آن پرداخته اید صرف خدمات پس از فروش آن خواهد شد. در طراحی سایت هم روال به همین شکل است. جدا از تکنیک هایی که شرکت طراحی سایت برای شما خرج می کند تا سایت تان زیبا و حرفه ای به نظر آید، نکته ی مهم دیگر همان ارائه ی دمات پشتیبانی مناسب در حین انجام پروژه و بعد از اجرای پروژه طراحی سایت است. پس فقط نوع طراحی و سیستم مدیریت محتوای سایت شما بر قیمت طراحی سایت تاثیر نمی گذارد بلکه خدمات پس از فروش شرکت طراحی سایت نیز در این زمینه بسیار مهم است. شما اگر مطمئن شوید که شرکت ۵ سال دیگر نیز سایت شمارا پشتیبانی می کند حاضر هستید مبلغ بیشتری برای طراحی سایت تان بپردازید. این موضوع کاملا روشن است.

 

هزینه طراحی سایت چقدر است؟ 

اگر بخواهیم به این سوال خیلی سریع پاسخ دهیم، باید یگوییم که هزینه طراحی یک سایت “خوب” کم نیست! دلیل هم واضح است. اگر قرار باشد قیمت یک سایت معمولی با چند صفحه استاتیک با یک سایت غنی از مطلب و طرح یکسان باشد یک جای کار لنگ می زند. ما قاطعانه می گوییم که اولا طراحی سایت ارزانو طراحی سایت رایگان را فراموش کنید و در ابتدا خواسته های خود از سایت تان را جمع بندی کنید. اینطور بهتر می توانید تخمین بزنید مبلغ اعلام شده توسط شرکت طراحی سایت ، برای شما مناسب است یا خیر؟

 

چگونه متوجه شویم قیمت متوسط طراحی سایت چقدر است؟

شما می توانید سایت های مشابهی که شرکت طراحی سایت برای دیگران طراحی کرده است را بررسی کنید و اگر به نیاز شما نزدیک است، قیمت آن را با مذاکره با صاحبان آن سایت متوجه شوید. هرچند که در بیشتر اوقات فقط می توانید قیمت تخمینی را بدست آورید اما فراموش نکنید که اولا هیچ دو سایتی دارای قیمت یکسان نیستند مگر اینکه دقیقا از امکانات یکدیگر استفاده کنند. به مانند دیگر وسایلی که می خرید، سعی کنید در طراحی سایت خود نیز از چندین شرکت مطمئن استعلام قیمت بگیرید.

 

سایر عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت علاوه بر عوامل فوق، امکانات درخواستی شما، ماژول های عمومی و اختصاصی انتخاب شده، نوع طراحی گرافیکی، نحوه راهبری وب سایت و همچنین کوچکی یا بزرگی برند شرکت طراحی سایت نیز بر قیمت طراحی سایت اثر می گذراند. بنابراین هیچ گاه سعی نکنید قیمت ارائه شده توسط یک شرکت بزرگ را با قیمت ارائه شده توسط یک شرکت کوچک طراحی سایت مقایسه کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> هزینه طراحی سایت چقدر است؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران