چرا کاربران طراحی سایت شما را ترک می کنند؟بخش۲

در بخش قبلی در مورد این بحث که چرا کاربران طراحی سایت شما را ترک می کنند را اگر نخوانده اید اول این بخش قبلی را مطالعه کنید بعد این بخش را مطالعه کنید.

 

تبلیغات زیاد در طراحی سایت

خودتان را بزارید جای کاربران سایت وقتی به یک سایت وارد می شوید فقط تبلیغات می بیند از گوشه راست گرفته تا گوشه چپ تا بالای طراحی سایت و پایین سایت درست هست سایت شما یک سایت تبلیغاتی هست ولی کاربر آمده است که محتوای سایت را نگاه کند اگر می خواهید تبلیغاتی را به کاربر نشان دهید اول محتوای اصلی بعد تبلیغات این را در نظر بگیرید.

 

طراحی سایت شما قدیمی است

آقای صاحب طراحی سایت که توقع دارید که از سایتی که ۱۰ سال پیش طراحی کردی هنوز مشتری بیاد و همان سایت کار شما را راه بندازد اول اینکه سایت شما نماد شما هست در دنیای مجازی یک روز که کار کمتر داشتم سری به سایت های شرکت های بزرگ ایرانی زدم هم سایت های قدیمی بودن حالا نسخه موبایلی به کنار معلوم بود از گرافیک و فونت ها و طرز چیدمان صفحه سایت مال عهد بوق هست به نظر شخصی بنده چیزی که برای آدم دارم پول می آورد را باید هر دو سال یکبار آپدیت کرد و بروزش کرد چون کاربر چیز بروز می خواهد نه قدیمی تیم وبگر تا به حال برای چند نفر از مشتریان خودمان طراحی سایت های آنها را بروز کردیم.
 

منوهای پیچیده در سایت

در بعضی از سایت ها وای اگر بخواهی دنبال مثلا یک چیزی بگردی واقعا باید هفت خوان رستم را طی کنی تا بتونی آن مطلبی را که می خواهی در منو پیدا کنی منو های شلوغ و تو در تو این رو باز میکنی یک چیز دیگه هم باز میشه آدم واقعا دیوونه می شه سعی کنید منو های سایت خودتون را اول اینکه ساده و شیک طراحی کنید که کاربر سر در گم نشه تازه منو های سر در گم کننده در سئو سایت شما نیز تاثیر می گذارد.

 

توضیح کامل محصولات

یک طراحی سایت فروشگاهی دارید درسته خوب خودتان اگر بخواهید از اینترنت محصولی خریداری کنید چه سایتی را انتخاب می کنید سایتی که مانند سایت های موفق در ایران مانند دی جی کالا و بامیلو وقتی داخل یک محصول میروی به شکل کاملا واضح عکس آن محصول مشخص هست بعد اینکه طوری هست که همه جزئیات مربوط به آن محصول در آن ذکر شده است .

 

امنیت پایین طراحی سایت

وای به حال آن روز که کاربر طراحی سایت تهران شما رو بزند و نگاه کند که سایت شما هک شده دیگر آن کاربر رفت و دیگه باز نخواهد برگشت این نکته رو حتما جدی بگیرید

خانه --> اخبار و مقالات --> چرا کاربران طراحی سایت شما را ترک می کنند؟بخش۲

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران