چقدر طول می کشد تا گوگل تاثیر لینک های اسپم را حذف کند


 
پس از ارائه لیستی از لینک ها به گوگل برای حذف کردن، به طور کلی گوگل از ۱ تا ۸ هفته طول می کشد تا گوگل درخواست شما را پردازش کند و لینک ها را حذف کند.
در این پروژه در مدت ۱۰ روز به رتبه قبلی + ۱ بازگشتیم !
 
متاسفانه هر چند گوگل در سایت پشتیبانی خودش زمان دقیق حذف شدن لینک‌ها را اعلام کرده است ، اما هیچ زمان دقیقی برای این فراید وجود ندارد.
اگر لیست خود را به درستی ارائه کرده باشید، باید یک اخطار ایمیل در مورد فایل آپلود شده جدید و یک اطلاعیه را در داشبورد اصلی صفحه ابزار Google Webmaster در قسمت موارد جدید و مهم دریافت کنید.
 
هنگامی که گوگل فهرست لیست های نامناسب خود را برای حذف کردن دریافت می کند، لینک ها را حذف خواهد کرد و سیستم هوش مصنوعی اسپایدر آنها وبسایت شما را مجددا بازبینی می کند تا تعیین کند که چگونه حذف لینک ها بر روی سایت شما در جستجو تاثیر می گذارد.
زمانی که تعداد کل پیوندها شما یک مقدار قابل توجهی کاهش یافته است، می توانید بگویید که پیوندهای شما از بین رفته است. شما می توانید تعداد کل پیوندها به سایت خود را در ابزار وب مستر گوگل در قسمت‌های “جستجوی ترافیک” و “لینک به سایت ” پیدا کنید.
 
ارسال بازخورد برای گوگل
هنگامی که گوگل لینک شما را حذف کرد، اگر شما با مجازات گوگل برخورد کردید به شدت توصیه میکنیم که یک درخواست بازخورد ارسال کنید. در این درخواست شما، حتما توضیح دهید که چه چیز اتفاق افتاده است، چه کار اشتباهی کرده اید، چه پیوندهایی را ایجاد کرده اید و… فراموش نکنید که ما نمی‌توانیم گوگل را فریب دهیم، پس باید درخواستی کاملا صادقانه و شفاف برای گوگل ارسال نماییم.
 
پس از اتمام این مراحل، فرایند بازگشت به رتبه قبلی می تواند تا حدودی طول بکشد، وب سایت شما قبل از اینکه بتواند بازیابی شود، قابلیت خیزش دوباره (Sandbox or Honeymoon) پیدا خواهد کرد البته گوگل به شما این فرایند را اطلاع نمی‌دهد.

خانه --> اخبار و مقالات --> چقدر طول می کشد تا گوگل تاثیر لینک های اسپم را حذف کند

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران