چند تکنیک برای افزایش بازدید کنندگان سایت-بخش۱

هدف همه ما از طراحی سایت این هست که کسب و کار خود رو رونق دهیم پس با دقت این مطلب را مطالعه کنید تا اطلاعات خوب و جامعی از طراحی سایت و افزایش بازدید کننده از طریق سایت داشته باشید.
 
مطالب خوب و مفید در سایت
سعی کنید اگر می خواهید در سایت مطلبی را انتشار دهید برای کاربران بنویسید نه برای گوگل که سایت شما را نگاه می کند این مطلب خیلی می تواند کمک کند که کاربران زیادی به سایت شما هدایت شود مثلا شما در کار مانتو هستید که مطلب خوب و مفید در مورد بهترین نوع پارچه مانتو می تواند خیلی از کاربران را به سایت شما هدایت کند پس این مورد یعنی مطلب خوب و مفید را از دست ندهید.
 
فعالیت در شبکه های اجتماعی
یکی از راههایی که می تواند ترافیک سایت شما را بالا ببرد فعالیت در شبکه های اجتماعی هست به شرطی که محتوایی منتشر کنید که این محتوا واقعا خوب و مفید باشد و توسط کاربران بیشتر دیده شود و کاربران را به سایت شما هدایت کند.
 
تبلیغات در سایت
یکی از مهمترین روشها تبلیغات است تبلیغات در گوگل تبلیغات در سایت های دیگر و انواع روشهای تبلیغات که باعث می شود سایت شما در فضای وب بیشتر شناخته تر شود البته شما می توانید در تبلیغات سنتی هم استفاده کنید مانند تراکت و تابلوهای خیابانی می توانید از افزایش رتبه در گوگل استفاده کنید.
 
سئو on page
حتما سعی کنید سئو داخلی سایت خود را انجام دهید لینک ورودی و خروجی متاتگ ها و alt تصاویر را چک کنید که سئو داخلی خوبی داشته باشید برای اینکار می توانید از یک سئو کار مشاوره بگیرید.
 
هدف گذاری روی کلمات کلیدی بلند
اگر شما در کار مانتو هستید و طراحی سایت شما تازه طراحی شده است شما نمی توانید با کلمه مانتو رتبه خوبی داشته باشید چون این کلمه هم خیلی رقابتی و هم خیلی سخت است که این کلمه در گوگل رتبه بگیرد پس پیشنهاد ما این هست که در کلمه مانتو ارزان سایت را سئو کنید.
 
سرعت بالای سایت
بله یکی از نکاتی که باعث می شود کاربران سایت شما رها کنند سرعت پایین سایت شما هست این را جدی بگیرید چون باعث می شود کاربران سایت شما ترک کنند و نرخ پرش یا همان bonce rate سایت شما کاهش می یابد
 
در ادامه بخش دوم را هم حتما مطالعه کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> چند تکنیک برای افزایش بازدید کنندگان سایت-بخش۱

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران