چند نمونه طراحی سایت الهام بخش

چون کاربر اولین چیزی که در سایت شما مشاهده می کند شکل و تصاویر و همان صفحه اول سایت شما هست پس سعی از این چند طرح در طراحی سایت های خود استفاده کنید تا سایتی جذاب تر داشته باشید.
 
جذاب بودن طراحی وب سایت  را فدای هزینه کمتر سایت نکنید از این طرحهای الهام بخش استفاده کنید چون اگر بخواهید دوباره یک قالب طراحی کنید هزینه ای دو برابر کرده اید.

 

riaz
 
اگر به  سایت riaz.london   بروید در نگاه اول شما جذب سایت می شوید چون جای لوگو شکل اسلایدر بسیار متفاوت طراحی سایت شده است که کاربر را جذب سایت کند به آن شکل دسته بازی دقت کنید خیلی جذاب و شیک طراحی شده است شکل لوگو دقیقا وسط اسلایدر جای گذاری شده است.
 
ساخت سایت
 
توانایی طراحی سایت
اگر به شکل تصویر دقت کنید این سایت خیلی جذاب و گیرا هست یک فضانورد است با جلویش یک فضا پیما که حالتی تیره دارد و در زیر عکس فضا نورد توانایی های شرکت پیاده سازی شده است تا شکل جذاب و خلاقیتی داشته باشد من خودم لذت بردم
 
طراحی وبسایت
 
امیدواریم از این طرح ها در سایت های خود استفاده کنید باز هم میگم کیفیت کارهای خودتان رو پایین نیاورید از طراحی سایت حرفه ای استفاده کنید یک سایت اصل یک شرکت هست هر چقدر بهتر و جذاب تر باشد برای شرکت شما برند می شود و این در آینده برای شما خیلی تاثیر دارد.

خانه --> اخبار و مقالات --> چند نمونه طراحی سایت الهام بخش

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران