چگالی کلمات کلیدی برای سئوی بهتر در طراحی سایت

 
هر کسی که در موتورهای جستجو اقدام به جستجوی یک عبارت بسیار مبهم کند، در کمتر از یک چشم به هم زدن با کوهی از نتایج مواجه می شود. همه ما دوست داریم دقیقاً بدانیم برنامه نویسی این الگوریتم ها به چه صورت می باشد! که البته قسمت اعظم آن کاملاً مخفی است و محافظت می شود. این صنعت برای حمایت از مفهوم بهینه سازی موتور جستجو (سئو) گسترش یافته است.
 
ساخت سایت
 
در حال حاضر برای آنچه که صفحات وب سایت ها برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو نیاز دارند، ایده خیلی خوب و عاقلانه ای داریم. بهینه سازی به دو گروه جداگانه تقسیم می شود: آنلاین و آفلاین
 
به نظر می رسد عناصر آفلاین در بهینه سازی بسیار مهم می باشد، مخصوصاً در ساخت و ایجاد بک لینک های مناسب برای وب سایت، و برای گرفتن رای اعتماد از دیگر وب سایت ها برای وب سایت شما دارای اهمیت می باشد. سالها پیش در بهینه سازی وب سایت با هدف سئو، به معنای استفاده از “چاشنی” کلمات کلیدی مناسب در محتوای صفحات وب سایت که توجه کمتری به کیفیت محتوا می شده.
در آن روزهای اولیه، شاید ممکن باشد موقعیت وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو با استفاده قاطع از کلمات کلیدی انتخابی افزایش یابد. در آن هنگام کمیت ممکن است بهتر از کیفیت باشد اما دیگر به این صورت نمی باشد. امروزه همانطور که ساختار ربات های موتور های جستجو بسیار پیچیده شده اند، ما نیاز به دقت و ملاحظه بیشتری در طراحی و ساخت صفحات وب سایت خود داریم.
اما مهمتر و بالاتر از هر چیزی، باید در مورد انتخاب کلمه کلیدی مناسب که با هدف و نیت اصلی وب سایت یکی باشد، پژوهش وبررسی انجام دهید. بسیار مهم است که وب سایت شما با کلمات کلیدی معین و حمایتی، بارگذاری شود که البته گاهی اوقات نیز با اسم کلمات کلیدی ثانویه شناخته شده است و برای بالا بردن میزان اعتبار وب سایت ضروری می باشد.
 
موتورهای جستجو در وب سایت ها به عنوان اعتبار مطالب و محتوای اصلی، به دنبال حضور چنین کلمات کلیدی دیگری می باشند. نظرات و اعتقادات مختلفی در این زمینه تراکم ایده آل کلمات کلیدی با هدف سئو وجود دارد که بسیاری از انها با یکدیگر متناقضند. برخی از کارشناسان پنداشته اند که شما می توانید محتوای صفحه وب سایت خود را با چگالی ۸٪ کلمات کلیدی ایجاد نمایید. این بدان معنی است که کلمه کلیدی و یا عبارت کلیدی باید ۸ بار در هر ۱۰۰ کلمه در مطالب وب سایت تکرار شود.
باید به خاطر داشته باشید که مطالب وب سایت شما باید خانا و واضح باشد. و اگر برای شما واضح و آشکار است، هنگامی که محتوای وب سایت را می خوانند که کلمات کلیدی آن زیاد به کار برده شده است. به احتمال زیاد امتیاز از وب سایت شما کسر خواهد شد. ۱تا ۲٪ به نظر معقول تر می رسدو به احتمال زیاد به هدفتان نزدیکتر می باشد.
 
ابزارهای مختلف زیادی وجود دارد که برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی برای رسیدن به هدف وب سایت شما کمک می کند تا به وسیله این کلمات کلیدی در موتورهای جستجو در بالای لیست قرار بگیرد. شاید شناخته شده ترین ابزار رایگان جهت این کار، خود گوگل باشد. هنگامی که شما شروع به انجام روند بررسی و بهینه سازی می کنید، یکی از توصیه های اساسی در انجام پژوهش کلمات کلیدی که باید به خاطر داشته باشید، این است که تقریباً همیشه باید هدف شما بر روی ” کلمات کلیدی طولانی” متمرکز باشد. و یا از یک نسخه توصیفی استفاده نمایید که به طور خاص باعث برجسته تر شدن اهداف شما در وب سایت می شود.
ممکن است این کار در رتبه بندی برای شما سخت به نظر برسد، البته در صورتی که به طور مثال کلمه کلیدی انتخابی شما “سگ” باشد، که بهتر است برای بهینه سازی وب سایتبه جای کلمه کلیدی “سگ” از ” آموزش سگ شکاری طلایی رنگ دورگه” استفاده نمایید!

خانه --> اخبار و مقالات --> چگالی کلمات کلیدی برای سئوی بهتر در طراحی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران