چگونه ترافیک طراحی سایت خود را بالا ببرید


 
خیلی از مشتریان خودمان در خیال خود فکر می کنند که یک طراحی سایت داشته باشند و با آن سایت توی صفحات بالای گوگل باشند و کسب و کار خود را رونق دهد ولی یک دقیقه فکر کنید آیا می شود بدون تلاش به جایی رسید ؟
 
فعالیت در شبکه های اجتماعی
طراحی سایت شما و شبکه های مجازی شما پلی هست بین هم و همدیگر را تکمیل می کند حالا چرا با این حرف را می زنیم چون شما می توانید با داشتن شبکه های مجازی خوب کاربران شبکه های مجازی خود را به سایت خود هدایت کنید و از طریق طراحی سایت خود کاربران را به شبکه های مجازی خود ولی این را فراموش نکنید شبکه های مجازی شما واقعا باید فعال باشد اگر پستی می گذارید به صورت منظم باشد شما می توانید مطالب سایت خود را در داخل شبکه های اجتماعی انتشار دهید و خیلی از کاربران شبکه مجازی خود را برای مطالعه آن مطلب به سایت خود هدایت کنید
 
محتوا خوب و با کیفیت برای طراحی سایت
محتوا خوب برای طراحی سایت خود خیلی مهم است که شما مطلبی را در سایت خود درج کنید که اول اینکه آن مطلب جدید باشد و نوع باشد اگر شما بروید به سایت های همکارهای خود و مطلبی را کمی دستکاری کنید و منتشر کنید آیا فایده ای دارد فکر می کنید پس سعی کنید مطلبی را انتشار دهید که واقعا ارزش داشته باشد یعنی اینکه خودتان را بزارید جای کاربر سایت آیا مطلبی که در سایت شما هست واقعا ارزش خواندن دارد ؟
 
موبایلی بودن طراحی سایت
دیگه این نکته را همه می دانند چون خیلی از کاربران برای بازدید از سایتی از موبایل خود استفاده می کنند البته در آینده طراحی سایت amp هم باب می شود اگر نمی دانید طراحی سایت amp چی هست این مطلب را حتما بخوانید؟
 
خود شما برای مطالعه سایتی از تبلت یا موبایل خودتان استفاده نمی کنید ؟ فرقی نمی کند طراحی سایت php باشد یا هر زبان برنامه نویسی دیگری مهم این هست سایت شما نسخه موبایل هم داشته باشد.

خانه --> اخبار و مقالات --> چگونه ترافیک طراحی سایت خود را بالا ببرید

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران