چگونه می‌توانید لینک‌ها را بدون اینکه توسط گوگل جریمه شوید، مبادله کنید؟

هنوز اکثر مردم فکر می‌کنند که مبادله لینک در حوزه روش های سئو کلاه سیاه قرار می‌گیرد. اما اینطور نیست! این روش در حوزه تکنیک‌های کلاه خاکستری قرار می‌گیرد. اجازه دهید کمی در خصوص آن توضیح دهیم.
 
مبادله خودکار لینک با ربات‌ها در روش کلاه سیاه قرار گرفته است.
 
مبادله لینک به صورت دستی متعلق به روش های کلاه خاکستری است.
 
تبادل لینک چیست؟
تبادل لینک با وب سایت ها و وبلاگ های دیگر به عنوان تبادل لینک شناخته می‌شود و در واقع یک تکنیک کلاه سفید است که عمدتا در روش های کلاه خاکستری به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از مردم برای اینکه مورد جریمه های گوگل قرار نگیرند، از آن اجتناب می‌کنند.
 
اگر با دقت سراغ این روش بروید، می‌توانید به خوبی منابع مختلف را در نظر بگیرید و از آن‌ها لینک بگیرید. در ادامه به چند نکته اشاره می‌کنیم که با درنظر گرفتن آن‌ها، می‌توانید تبادل لینک را به صورت کاملا ایمن انجام دهید.
 
یک گروه کوچک بسازید
شما می‌توانید لیستی از تمام وبلاگ‌های موجود در خصوص کسب و کارتان جمع‌آوری کنید و سپس شروع کنید به ارتباط یافتن با هر وبلاگ نویس برای همکاری با آن‌ها! همچنین می‌توانید در یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و… یک گروه ایجاد کنید که از طریق آن نظرات وبلاگ نویسان مختلف را جمع آوری کنید و همینطور در آن به اشتراک گذاشتن لینک‌ها با یکدیگر بپردازید.
 
البته توجه کنید که شما نیازی به ساختن یک فهرست بلندبالا با هزاران عضو ندارید بلکه صرفا یک فهرست با ۱۰-۲۰ عضو از وبلاگ‌نویسان مرتبط با حوزه کاری‌تان کافی هستند.
به دیگر نویسندگان وبلاگ لینک بدهید
 
به سایت های دیگر لینک بدهید
یکی دیگر از روش های مطلوب برای گرفتن لینک از دیگر وب سایت ها این است که اغلب از مطالب شما به دیگر وب سایت ها لینک داده شود. هر زمان که به سایت دیگری لینک می‌فرستید، مطمعن شوید که از طریق رسانه‌های اجتماعی و یا ایمیل می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید تا آن‌ها نیز در جواب شما به شما لینک دهند.
اگر آن‌ها مطالب را شما را باارزش و با مفهوم ببینید، قطعا به شما پاسخ می‌دهند. همچنین شما می‌توانید در سایت های دیگر مطالب تکمیلی را در این خصوص مطالعه کنید تا تبلیغاتی هدفمند و قطعی داشته باشید.

خانه --> اخبار و مقالات --> چگونه می‌توانید لینک‌ها را بدون اینکه توسط گوگل جریمه شوید، مبادله کنید؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران