چگونه وب سایتتان را رقابتی کنید؟

طرح های خلاقانه

اکثر شرکت ها از طرح های الهام بخش و غیر معمول به منظور جلب توجه مشتریان خود استفاده می کنند. طرح های هنری فراموش شده اند و جای خود را به قالب های جدولی داده اند. آیا این به این دلیل است که طراحی چشم مخاطبان جوانتر مانند نسل های جدید را مورد توجه خود قرار دهد؟ این روشی است که مورد قبول خیلی هاست. طرح های انیمیشن گونه برای بازدید کنندگان اینطور جلوه می کند که آنها در مسیرهای متنوعی در سایت قرار دارند.

کاهش و یا حذف منوهای کشویی

ممکن است کسب و کار شما دارای محصول مورد اعتمادی باشد. اما سایت شما به دلیل منوهای محرک زیاد دچار به هم ریختگی شود. کاربران برای استفاده از این منو ها مرتب باید بالا و پایین بروند.

طراحی یکدست

طراحی یکدست همراه با لبه های طراحی شده، رنگ های گرم، فضای باز و تصاویر مسطح، می تواند مفید باشد. مایکروسافت یکی از پیشگامان نوآوری در طراحی و گزینه های محبوب است. ویندوز ۸ را می توان به عنوان یک نمونه ی عینی مثال زد. اما چون طراحی وب یکدست فاقد عناصر تزئینی است، سبک آن ممکن است یکنواخت و خسته کننده باشد. شما به راحتی می توانید توجه افراد را از طریق دکمه های پس زمینه و تصاویر رنگی جذب کنید.

یک داستان بگویید

یکی از روند های هیجان انگیز در طراحی وب گفتن یک داستان خوب است. هر انسانی خاطره ای از حوادث به یاد ماندنی که در زندگی اش رخ داده است را دارد. اگر داستان های شما جالب باشند بازدید کنندگان وب سایت شما مطمئنا داستان های شما را دوست خواهند داشت و احتمالا زمان زیادی را به بازدید از سایت شما اختصاص می دهند.

از طراحی تو در تو بپرهیزید

تحقیقات نشان داده است که وقتی که محتوا در حالت سبک تری ارائه می شود، کاربران فرمت آن را ساده تر درک می کنند. تا این که محتوا بخواهد سنگین و متراکم باشد. هنگام طراحی وب سایت خود، سعی کنید از طراحی تو در تو بیش از اندازه پرهیز کنید، تا کاربران شما برای بازدید سایت شما خیلی دچار سردرگمی نشوند.

تصاویر پس زمینه
یک تصویر خوب می تواند بیانگر معانی زیادی باشد. هنگامی که شما به دنبال طراحی معمولی هستید، کار متفاوتی انجام نداده اید. عکس های خیره کننده و زیبا هرگز قدیمی نخواهند شد. اگر می خواهید توجه بازدیدکنندگان را که به سایت شما متصل می شوند را جذب کنید، از عکس های با کیفیت بالا استفاده کنید. برای اطمینان از زمان بارگذاری سریع و تصاویر با کیفیت بالا، مطمئن شوید که عکس های شما بهینه شده اند. شما همچنین می توانید با تصاویر متحرک و انیمیشن یکنواختی سایت خود را برطرف کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> چگونه وب سایتتان را رقابتی کنید؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران