۱۲ تکنیک تاثیر گذار سئو داخلی

 

-تگ عنوان خود را با کلمه کلیدی آغاز کنید

عنوان سئو مقاله یا Title Tag مهمترین عامل سئو داخلی محسوب میشود. هر چه کلمه کلیدی شما نزدیک تر به اول عنوان باشد، وزن سنگین تری را برای جستجوهای گوگل ایجاد می کند.

-عبارات توصیفی را به کلمات خود اضافه کنید

عبارات توصیفی به مانند “۲۰۱۸” و “بهترین” یا “راهنمای” به کلمات کلیدی خود اضافه کنید. این کار کمک میکند تا در محدوده وسیع از عبارات جستجو متن شما نمایش داده شود.

-عنوان اصلی خود را در تگ h1 قرار دهید

تگ h1 برای معرفی عنوان اصلی شما استفاده میشود. بیشتر cmsها به مانند وردپرس این کار را برای شما انجام میدهند. کد سایت خود را چک کنید و مطمئن شوید که عنوان های شما کد تگ h1 را داشته باشند.

-کاهش سرعت با فایلهای چندرسانه ای

تصاویر جذاب، ویدیو و … میتواند موجب کاهش رتبه و افزایش زمان بارگزاری سایت شما گردد.

زیر عنوان ها را در تگ h2 قرار دهید

کلمات اصلی خود را در زیرعنوان ها قرار داده و آنها را با کد h2 مشخص کنید.

-کلمه کلیدی خود را در ۱۰۰ کلمه ابتدایی وارد کنید

کلمه کلیدی شما باید در ۱۰۰ کلمه ابتدایی متن شما قرار داده شود.

طراحی واکنشگرا

گوگل در حال عقب راندن سایت هایی است که با موبایل هماهنگی ندارند و احتمالا در آینده رتبه آنها را بیشتر تنزل دهد. پس پیشنهاد میدهیم که برای سایت خود طراحی واکنشگرا را انتخاب کنید.

استفاده از لینکهای خروجی

با استفاده از لینکهای خروجی مربوط به موضوع تان این سیگنال را برای گوگل ارسال می کنید که محتوای شما مربوط به چه موضوعی است. یک مطالعه جدید نشان از برتری سایت هایی که لینکهای خروجی دارند نسبت به سایت هایی که فاقد آن هستند دارد.

-استفاده از لینکها داخلی

در هر متن خود از ۲ الی ۳ لینکی داخلی حتما استفاده نمائید.

-افزایش سرعت بارگزاری سایت

سرعت سایت یکی از المان هایی تاثیرگذار در سئو درونی سایت است که گوگل برای رتبه بندی از آن استفاده میکند. مطالعات یک وب سایت نشان میدهد که ۷۵% مراجعین یک سایت در صورت طولانی تر شدن زمان لود صفحات از ۴ ثانیه مجددا به آن مراجعه نمی کنند. شما میتوانید زمان برگزاری سایت خود را از طریق CDN، فشردن کردن فایل های تصویری و … افزایش دهید.

-استفاده از کلمات LSI

برای سئو داخلی بهتر، کلمات LSI در واقع همان کلمات مترادف با کلمه کلیدی شما است که گوگل از آنها استفاده میکند. بخشی از آنها را در هر پست استفاده کنید.

استفاده از دکمه شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ممکن است به طور مستقیم در رتبه بندی سایت شما تاثیر نداشته باشند. اما آنها کمک می کنند که مطالب شما بیشتر مشاهده شوند و هر چه مطلب شما بیشتر مشاهده شود، امتیاز بیشتری را از طرف خوانندگان جذب می کند. مطالعات نشان می دهد که استفاده از دکمه های شبکه اجتماعی مشاهده یک متن را تا ۷۰۰ درصد افزایش میدهد.

خانه --> اخبار و مقالات --> ۱۲ تکنیک تاثیر گذار سئو داخلی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران