۳ اصل اساسی طراحی وب سایت

هر کس می تواند با داشتن کمی علم از زبان HTML یک وب سایت را برپا کند و کسب و کار خود را بر روی وب بیاورد ولی بگذارید اعتراف کنیم که این نوع طراحی های وب سایت خیلی ضعیف بوده و فقط نام وب سایت بر دوش می کشند و هیچ بازدهی برای بیننده ندارد.
 
هر کس می تواند با داشتن کمی علم از زبان HTML یک وب سایت را برپا کند و کسب و کار خود را بر روی وب بیاورد ولی بگذارید اعتراف کنیم که این نوع طراحی وب سایت خیلی ضعیف بوده و فقط نام وب سایت بر دوش می کشند و هیچ بازدهی برای بیننده ندارد.
منظور از ضعیف بودن ازلحاظ گرافیک ،برنامه نویسی ،بهینه بودن و … است. بگذارید در این مقاله بخشی از اصول اساسی طراحی وب سایت را بازگو کنیم.
 
۱) گرافیک وب سایت شما به گونه ای باید باشد که علاوه بر اینکه با صنف کاری شما سنخیت داشته باشد، کاربر پسند هم باشد.
 
۲) برنامه نویسی تحت وب: در این قسمت کمی باید حرفه ای تر به موضوع بپردازید چرا که باید با یرنامه نویسی روز دنیا کار کنید تا بتوانید تمام نیازهایتان از یک وب سایت را برطف کنید.
 
۳) بیهنه سازی سایت: پیشنهاد ما در این قسمت این است که سایت باید توسط گروهی متخصص بهینه شود چرا که الگوریتم های مختلفی در موتورهای جستجو هستند که باید طبق آنها سایت را کد نویسی کرد.

خانه --> اخبار و مقالات --> ۳ اصل اساسی طراحی وب سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران