۴مرحله جهت افزایش ترافیک سایت

 
طراحی وب سایت
 
ترافیک در وب سایت مهمترین بخش طراحی سایت میباشد و نیازمند گذراندن مراحلی است که اگر این مراحل را به دقت دنبال کنید افزایش ترافیک وب سایت شما تضمین شده خواهد بود.
 
-نوشتن مقاله در حدود ۴۰۰ کلمه و عباراتی با کلید واژه های هدفمند که درعنوان مطلب، اولین پاراگراف و پاراگراف آخر نیز از کلمات کلیدی هدفمند استفاده شده باشد اولین مرحله می باشد. موتورهای جستجو این کار شما را خیلی دوست دارند! البته مجبور نیستید یک شاهکار بنویسید که لزوماً حاوی مطالب سودمند زیادی نیز باشد.اگر شما می توانید صحبت کنید پس قادر به نوشتن هم هستید. کافیست کمی اساس و راهبردهای مقاله نویسی را یادگرفته و از آن استفاده نمایید. حتماً باید مطمئن شوید که املاء و دستور زبان نوشتهء‌شما درست می باشد.اینگونه خطا ها در مقاله انعکاس بدی خواهد داشت.
اگر خود شما تمایلی به نوشتن ندارید می توانید نویسنده استخدام نمایید. شرکتها و نویسندگان مستقل زیادی هستند که شما می توانید مقالات خود را به آنها سفارش دهید.
 
-مقاله خود را به دایرکتوری های آنلاین مقاله ارسال کنید و برای اطمینان بیشتر آن را برای بهترین دایرکتوری مقاله پست نمایید.همچنین می توانید با استفاده از سرویسهای ارسال مقاله با یک کلیک مقاله خود را به تعداد زیادی دایرکتوری مقاله ارسال نمایید. این موضوع بسیار مهم می باشد که مقاله شما به دایرکتوری ها ارسال شود، زیرا بدین وسیله افراد و موتورهای جستجو می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.
 
هر قدر مقاله شما بازدیدکنندهء بیشتری داشته باشد، ترافیک بیشتری بر روی وب سایت خود خواهید داشت.
 
-مقاله خود را در وبلاگ پست و در شبکه های اجتماعی نیز bookmark نمایید.در واقع باید وبلاگ های مطبوعاتی جهان را به وب سایت خود لینک نمایید. در این مورد حتی ممکن است اهمیت وبلاگ شما از وب سایتتان بیشتر باشد. بعد از آن باید مقاله خود را در بهترین دایرکتوری های مقاله bookmark کنید.
 
برای این کار می توانید از سرویسهایی مانند onlywire برای ارسال همزمان به چند دایرکتوری با یک کلیک استفاده نمایید. آنها مقاله شما را به دایرکتوری هایی مانند Digg-Stumbleupon-Rebbit و دیگر دایرکتوری های مقاله ارسال می نمایند.
 
-از مبدل های مقاله استفاده کرده و مقاله تصویری ایجاد نمایید. هر شخصی بدین وسیله می تواند به صورت آنلاین مقاله تصویری دریافت نماید. با یک کلیک برروی ربات مقاله تصویری، قادر خواهید بود که تصویر مقاله خود را با یک کلیک دریافت نمایید.
 
هنگامی که مقاله تصویری شما ساخته شد می توانید آن را به یوتیوب و یا دیگر سایتهای اشتراک گذاری تصویری ارسال نمایید. موتورهای جستجو مانند این تصاویرهستند.همانند وب سایت ها،‌فایلهای ftp، گزارشات و یا صفحات مقاله رتبه بندی می شوند.
 
مشاهده خواهید کرد که با یک مقاله چه مسافتی را خواهید پیمود. این ۴ مرحله مقداری زمان برای کامل شدن نیازدارد، اما نه آن زمانی که شما فکر می کنید.
 
با اعتماد به این مراحل و به کارگیری آن و همچنین گذاشتن زمان برای آن مطمئناً ترافیک زیادی بر روی وب سایت خود خواهید داشت.

خانه --> اخبار و مقالات --> ۴مرحله جهت افزایش ترافیک سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران