۶ ابزار برای افزایش سئو و بازاریابی وب سایت

در زیر توضیحات مختصری درباره ۶ ابزاری که بازاریابان آنلاین از آنها استفاده می کنند آورده ایم. اگرچه همه این ابزار ها ویژگی های مشترک زیادی دارند اما هر کدام نیز خاصیت های منحصر به فرد خود را دارند که با استفاده از آنها میتوانید استراتژی های سئو و بازاریابی خود را بهبود دهید.
 
۱) Screaming Frog
ابزار Screaming Frog یک اپلیکیشن دسکتاپ قابل دانلود است که با استفاده از آن می توانید سایت خود را تحت نظر گرفته و با استفاده از گزارش هایی که نرم افزار در مورد صفحه ها و لینک ها اختیار شما قرار میدهد وضعیت و نحوه عملکرد خود را با رقبانتان مقایسه نمایید. یکی از مزیت های کلیدی این نرم افزار ساده سازی شناسایی لینک های شکسته و تعمیر آنهاست.این ابزار هم برای کاربران مک و هم ویندوز در دسترس است. استفاده از نسخه رایگان این نرم افزار دارای محدودیت هایی است.
 
۲) Raven Tools
این مجموعه که با نام کلاغ سیاه فعالیت میکند بیش از ۳۰ ابزار برای مدیریت بهتر بازاریابی آنلاین در اختیار شما قرار میدهد. Raven به شما اجازه بررسی PPC ، دنبال کردن ROI ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، بررسی لینک های شکسته و بسیاری امکانات دیگر را می دهد.یکی از خصوصیات اصلی و مهم Raven توانایی گزارش دهی فوق العاده بالای آن است. گزارش های این سایت حرفه ای ، سازماندهی شده و با ظاهر بسیار مناسب در دسترس شما قرار می گیرند. این گزارش های برای تنظیم سند های گزارشی بسیار مناسب می باشند.Raven همچنین استفاده از اپلیکیشن iPad را به بازاریابان موبایل پیشنهاد می دهد.
 
۳) Market Samurai
این سایت یک ابزار عالی برای تجزیه و تحلیل رقابتی بودن کلمات کلیدی است زیرا پیشنهاداتی برای کلمات کلیدی با پتانسیل بالا به شما برای استفاده در موتور های جستجو به شما می دهد.می توانید میزان رتبه بندی یک کلمه کلیدی خاص و اینکه آیا نسبت به گذشته تغییری داشته را در گوگل مشاهده نمایید. ردیاب کلمه Market Samurai با استفاده از لیست کلمات شما یک فیلتر ایجاد کرده و به شما ترافیکی که می توانید از آن کلمات و کلمات پیشنهادی دیگر دریافت کنید را نشان خواهد دهد. بعلاوه شما با استفاده از این ابزار میتوانید تغییرات رتبه کلمات کلیدی خود را در نتایج جستجو دنبال کنید.
 
۴) Adobe Analytics
این ابزار بازاریابی هوشمند جواب شرکت Adobe در مقابل ابزار Analytics گوگل است.این ابزار بخشی از مجموعه آنلاین شرکت Adobe برای بازاریابی است و به شما کمک می کند تا خیلی سریعتر در مورد طریقه رفتار کاربران بر روی سایت خود بدانید.این ابزار آنالیز شرکت Adobe منحصر به فرد است زیرا تمام مسیری که کاربر بر روی سایت شما طی میکند را نشان داده و شما می توانید ببینید که کدام صفحه ها بیشترین مخاطب را دارند. بهرحال ، بیشتر پیشنهاداتی که گوگل آنالیتیکز به شما میدهد برای بهبود عملکرد و موفقیت سایت تان ، ابزار آنالیز Adobe نیز بیان می کند.
 
۵) countly
اگر میخواهید ببینید کاربران بر روی سایت یا اپلیکیشن شما چه کارهایی انجام میدهند حتما سایت Countly را ببینید. Countly یک ابزار آنالیز کاربردی اوپن سورس است که اجازه ردیابی بلادرنگ اطلاعات را میدهد. شما میتوانید گزارشات خروجی خود را با نام برند خود ویرایش کنید. Countly به شما اجازه ۱۰ هزار بازدید به صورت ماهیانه و رایگان را میدهد.همچنین نصب این ابزار رایگان است.
 
۶) SEM Rush
یکی از ابزارهای کاربردی دیگر هنگامی است که نیاز به آنالیز رقابتی بودن کلمات کلیدی دارید. SEM Rush به شما یک ایده کلی در مورد کلماتی که رقبای شما از آنها استفاده می کنند و همچنین چه مقدار در آن کلمات موفق شده اند ، میدهد. در صورتی که رقیبی داشته باشید که در کلمات کلیدی به موفقیت رسیده باشد شما نیز میتوانید از آن کلمات استفاده کنید.شما با استفاده از این ابزار میتوانید متن های خود را آنالیز کرده و خروجی هایتان را ویرایش کنید.SEM Rush ویژگی های بسیاری از منظر سئو و بهینه سازی دارد.بعلاوه اینکه نسخه رایگان آن نیز در دسترس است.

خانه --> اخبار و مقالات --> ۶ ابزار برای افزایش سئو و بازاریابی وب سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران