۶ سایت که می توانند برای انتخاب تصاویر وب سایت مفید باشند


 
چه تصویری برای استفاده در وب سایتتان انتخاب کنید ؟
با توجه به اهمیت تصاویر ، این بسیار مهم می باشد که تصویری که انتخاب می کنید با کیفیت و متناسب با موضوع باشد. اگر برای شما ممکن است که از تصاویری که خودتان ثبت نموده اید استفاده کنید ، حتما این کار را انجام دهید. تصاویری که شما ثبت کرده اید ویژگی منحصر به فرد بودن دارند و این از ذهن کاربرانتان دور نخواهد ماند.
 
اهمیت استفاده از عکس های شخصی به ویژه در کسب و کار هایی که خدمات و محصولات شخصی سازی شده ارائه می کنند موثر تر واقع خواهد شد. برای مثال در طراحی سایت رستوران یا طراحی سایت هتل و یا طراحی سایت صنعتی ! زمانی که از تصویر مربوط به رستوران یا فضای صنعتی یک کارخانه باشد ، تاثیر بیشتری را بر روی کاربر خواهد داشت.
 
با این حال ممکن است بنا به دلایلی مانند بودجه یا فرصت زمانی کوتاه امکان استخدام یک عکاس برای مجموعه خود را نداشته باشید. بنابر این باید از عکس های آماده موجود در اینترنت استفاده کنید. سایت های بسیاری وجود دارند که در ازای پرداخت حق اشتراک اجازه استفاده از بایگانی تصاویر را برای شما فراهم می کنند. در کنار این سایت ها ، سایت هایی وجود دارند که استفاده از تصاویر با کیفیت را به صورت مجانی برای شما فراهم می آورند. در ادامه با ۱۰ سایت که می توانید از تصاویر با کیفیتشان به صورت مجانی استفاده نمایید آشنا شوید:
 
۱) FINDA.PHOTO
FindA.Photo یک بایگانی تفکیک شده از تصاویر در زمینه های مختلف دارد. همچنین یکی از ویژگی های مفید آن این است که امکان فیلتر کردن بر اساس طیف رنگی را برای شما فراهم می آورد. در صورتی که وب سایت شما با توجه به لوگو و نام تجاری دارای طیف رنگی مخصوصی است ، استفاده از تصاویری در طیف رنگی تعریف شده ، باعث یکپارچه شدن وب سایت خواهد شد.
 
۲) ALLTHEFREESTOCK
stock مانند یک دایرکتوری از وب سایت هایی که تصاویر مجانی ارائه می دهند عمل می کند. وب سایت مفیدی برای کسب و کار های نو پایی است که هنوز در خصوص تم رنگی کسب و کارشان تصمیمی نگرفته اند. همچنین علاوه بر تصاویر ، بایگانی ویدیو و sound effects نیز دارد.
 
۳) STOCK UP
عکس های موجود در Stock Up به دو صورت مجانی و دارای لایسنس می باشد. بایگانی تصاویر این وب سایت بیشتر شامل تصاویری در زمینه “زندگی روزمره” می باشد.
 
۴) PICJUMBO
PicJumbo دارای تصاویر در انواع مختلفی از قبیل مد و معماری است. ویژگی جستجوی این وب سایت به شما اجازه می دهد تا برای جستجوی تصاویر از عبارات خاصی مانند “آیفون ۶” یا “مردی در حال کتاب خواندن ” استفاده نمایید.
 
۵) UNSPLASH
تصاویر موجود در Unsplash دارای سبک خاصی از عکاسی هستند. تصاویری با فیلتر های متنوع که می تواند انتخاب خوبی برای بنر های وب سایت باشد.
 
۶) PEXELS
Pexels هر روز وب سایت خود را با تقریبا ۲۰ عکس جدید به روز می کند. بنابراین می تواند نسبت به باقی موارد اعلام شده در لیست گزینه مناسب تری برای انتخاب تصویری منحصر به فرد باشد.

خانه --> اخبار و مقالات --> ۶ سایت که می توانند برای انتخاب تصاویر وب سایت مفید باشند

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران