۷ نوع اصلی در طراحی سایت

ما هرروزه شاهد به وجود آمدن وبسایت ها و اپلیکیشن هایی در هر حوزه فعالیت و هر هدفی می باشیم.هدف اصلی این وبسایت ها افزایش بازدید وفروش و تامین نیازهای تمامی اقشار می باشد.دراین مقاله ما قصد داریم ۷ گروه اصلی در طراحی سایت را بیان نماییم:
 
۱) وبسایت های تجاری:
این نوع وبسایت، یکی از پرطرفدارترین وبسایت در دنیا می باشد.وبسایت فروشگاهی و تجاری این امکان را به کاربران می دهد که با کمترین هزینه خرید خود را انجام دهند.در حقیقت این نوع وبسایت ها نوع تجارت را تغییر داده است.خرید آنلاین امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و این محبوبیت در آینده مطمئنا چند برابر خواهد شد.یکی از بهترین مزیت های این نوع وبسایتها این می باشد که شما با دسته بندی کالا های زیادی روبرو هستید و هیچگونه محدودیتی برای خرید ندارید.
 
۲) وبسایت های آموزشی:
هدف برخی وبسایتها آموزش مطالب خاصی می باشد.تفاوت زیر گروه این دسته با زیرگروه بقیه این است که هدف آنها فقط آموزشی است مانند زیرگروه تکنولوژی،اجتماعی،سرگرمی.این وبسایت ها برای آموزش از انواع محتواهای گوناگون استفاده می کنند مانند متن،ویدئو،صوت.ممکن است که در دیگر وبسایتها مطالب آموزشی استفاده گردد اما هدف این وبسایت تخصصی فقط آموزش می باشد.
 
۳) وبسایت های رسانه ای و فیلم:
 
در این وبسایت انواع خدمات مربوط به فیلم و صدا مانند دانلود،نرم افزارهای مربوطه و غیره را به شما معرفی میکند.شما در این وبسایت با انواع دسته بندی مربوط به فیلم روبرو خواهید شد.
 
۴) وبسایت اخبار و سرگرمی:
در این وبسایتها شما میتوانید آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه های مختلفی را بدست آورید.
 
۵) وبسایت های مربوط به حوزه مالی و دارایی:
در این وبسایتها شما میتوانید به آخرین اطلاعات مالی دسترسی داشته باشید.بعضی وبسایت ها این قابلیت را به شما می دهند که بتوانید فعالیتهای مربوط به حوزه مالی خود مانند تبدیل را انجام دهید و همچنین بتوانید فعالیت سهام خود را انجام دهید.
 
۶) وبسایتهای شبکه های اجتماعی:
این وبسایت ها دیگر نیازی به معرفی ندارند.همه شما ها این نوع دسته آشنا هستید.هدف اصلی این نوع وبسایت ارتباط بین افراد مختلف در سراسر دنیا می باشد.شما فعالیت زیادی می توانید در این نوع شبکه ها انجام دهید از اشتراک متن و عکس گرفته تا اینکه حتی برای خود یک فروشگاه اینترنتی در شبکه های اجتماعی ایجاد نمایید.حتی میتوانید برای خود یک وبسایت شخصی ایجاد کنید و در شبکه های اجتماعی به راحتی آن را تبلیغ نمایید.
 
۷) پرتال های جستجو:
این پرتال ها امکان جستجوی مطالب در هر حوزه را به شما می دهد.بعضی از پرتال ها به صورت جهانی است و همه میتوانند استفاده کنند مانند گوگل،یاهو و بعضی ها حالت محلی دارند مانند یک پرتال برای کتابخانه که مطالعه کنندگان کتاب خود را با جستجو پیدا کنند.
 
در آخر اینکه را باید اضافه کنیم که امروزه خیلی ها از قالبهای آماده برای طراحی وبسایت خود استفاده میکنند.

خانه --> اخبار و مقالات --> ۷ نوع اصلی در طراحی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران