Breadcrumbs و گوگل


 
از نوامبر سال ۲۰۰۹ (آذر ماه سال ۱۳۸۸ ( گوگل لیست SERP سایت خود را با Breadcrumbs های سایت ها یکپارچه نمود ، و فهرستی ، در قسمت پائین هر جستجو نشان می دهد که نتیجه جستجو را جذاب تر و قابل اعتماد تر کرده است .
 
از ارتباط گوگل و Breadcrumbs همین را بدانید که گوگل لینک ها و ساختار شما را با استفاده از Breadcrumbs بهتر و آسان تر می تواند تشخیص دهد ، درست است که گوگل هوشمند است و دارای الگوریتم های بسیار پیچیده ای است ولی شما هم باید کاری کنید که گوگل بیشتر متوجه ساختار سایت شما شود، پس Breadcrumbs را فراموش نکنید!
 
نکات ویژه و دست خوش تجربه وب برندینگ در مورد Breadcrumbs
 
۱) زمانی از Breadcrumbs استفاده کنید که نیاز باشد
Breadcrumbs اصولا برای سایت هایی است که دارای دسته بندی های زیاد و در کل ، دارای سایت بزرگی هستند و بنابر این دارای صفحات و لینک ها بسیاری نیز هستند ، اما سایتی که زیاد بزرگ نیست و محتوای زیادی هم ندارد ، بهتر است که از Breadcrumbs استفاده نکند ، در این صورت Breadcrumbs از لحاظ سئو و بهینه سازی هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.
 
۲) در Breadcrumbs به متن صفحه کنونی ، لینک ندهید !!!
یک نکته دیگر در استفاده از Breadcrumbs این است که به هیچ عنوان در آخرین سطح از لینک های آن(یعنی صفحه کنونی) لینک ندهید و فقط و فقط یک متن خالی باشد
 
۳) BreadCrumbs به هیچ عنوان جایگزینی برای منوی اصلی نیست !
منو چیزی دیگری است و BreadCrumbs چیزی دیگر ، هر دو برای خود کاربردی دارد ، سعی کنید درست و به جا از آنها استفاده کنید.
 
۴) از BreadCrumbs در عنوان صفحات خود یا تگ <title> صفحه خود استفاده نکنید.
 

خیلی رک و راحت می گوئیم : این کار علاوه بر این که سودی برای شما ندارد ، پنالتی هم خواهید شد. بعضی کارها را بهتر است که تجربه نکنید!!!

نکته آخر این است که الگوریتم پاندا و مخصوصا پنگوئن به دلایلی که کم کم در وب برندینگ آشنا خواهید شد، به BreadCrumbs علاقه  بسیار زیادی دارند. در ضمن BreadCrumbs ها باعث افزایش CTR هم می شوند.

خانه --> اخبار و مقالات --> Breadcrumbs و گوگل

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران